Сучасне будівництво – це поєднання найновіших технологій і стильних проектних рішень. У наш час будівництво здійснюється у рекордно короткі терміни і з дотриманням найвищих стандартів якості, а розробка проекту і зведення заміських малоповерхових житлових будинків надає широкий спектр можливостей для команди професіоналів.

Перевага пакетних рішень

Найбільш зручним для замовника рішенням, безумовно, є доручити створення дому компанії, яка надає повний комплекс послуг – від розробки архітектурно-будівельного проекту до зведення споруди, дизайну інтер’єру приміщень та його втілення. За такого рішення ви уникнете не раціональних витрат часу на узгодження різноманітних нюансів проектування і будівництва у разі залучення до виконання робіт декількох розрізнених бригад з різною спеціалізацією. Крім того, злагоджена робота досвідчених проектувальників, дизайнерів і будівельників значно знизить ризик вірогідних доробок і виправлень, забезпечить виконання робіт в узгоджені строки і відповідно до затвердженого кошторису.

Як це відбувається у «Доско-Дизайн»

Складання кошторису. Після попередніх бесід із замовником, вивчення земельної ділянки та її можливостей наші фахівці розраховують вартість необхідних матеріалів і робіт.

Розробка і узгодження архітектурно-будівельного проекту.

Підготовка ділянки.Вона включає прибирання території, демонтаж старих будівель, підготовку поверхонь, забезпечення під’їзду до будівельного майданчику, тощо.

Підключення тимчасових комунікацій, які необхідні для виконання будівельних робіт.

Зведення будівлі від фундаменту до покрівлі.

Оздоблювальні роботи (зовнішні та внутрішні) відповідно до архітектурно-будівельного проекту і проекту дизайну приміщень (якщо такий замовлено).

Здача готового об’єкту.

* * *

Архітектурне бюро Досконалий Дизайн (Доско-Дизайн) має у своєму розпорядженні усі необхідні інтелектуальні та виробничі ресурси, які надають змогу зводити різноманітні об’єкти нерухомості по всій території України.