Для більшості людей створення дизайн-проекту інтер’єру видається чимось недосяжним і вкрай заплутаним. Але насправді це лише план, пакет креслень і малюнків, які візуалізують внутрішнє оздоблення приміщення. Водночас, це не просто гарно намальована картинка, на якій меблі та аксесуари розставлено за чиїмось бажанням, а багатоступенева схема, при створенні якої враховано закони формування простору і психологію сприйняття.

Дизайн інтер’єру дому, кватири

Перший закон: функціональність

Розробка дизайн-проекту інтер’єру починається з визначення функціонального призначення приміщення в цілому і його окремих секторів. Зонування здійснюється з урахуванням складу сім’ї, віку її членів, їх інтересів і стилю життя.

Традиційно в домі або квартирі є вітальня, спальня, дитяча, кухня, санвузол. Кожне з цих приміщень потребує індивідуального підходу, який при цьому не повинен руйнувати візуальну цілісність усього житла. В той же час, це не означає, що не варто різні приміщення в одному домі оформляти в різних, часом таких, що суперечать одне одному, стилях. Різностильове оформлення приміщень цілком прийнятне при умові його грамотного узгодження. Дизайнери і архітектори бюро «Досконалий дизайн» (ДоскоДизайн) володіють усіма необхідними знаннями, навичками і досвідом для вирішення цієї непростої задачі.

Другий закон: планування перш за все

Визначившись з призначенням приміщень, на план послідовно наносяться:

  • освітлювальні прилади;
  • розетки і вимикачі;
  • побутова техніка;
  • меблі;
  • аксесуари.

При цьому обов’язково враховується розмір приміщення, його функціональне призначення, параметри вікон і характер природнього освітлення, що, у свою чергу, впливає на розстановку меблів і аксесуарів.

Третій закон: обираємо стиль виважено

На цьому етапі процес повністю перетворюється на творчість. Адже необхідно продумати всі деталі приміщення. При цьому не фахівці неминуче припустяться цілого ряду помилок.

Часто модні тенденції кружать голову, заволодівають увагою яскравими фарбами, оригінальними рішеннями. Але необхідно пам’ятати, що мода мінлива, а життя в домі має бути комфортним завжди.

Необхідно визначити єдину спільну ідею для всіх приміщень, аби різний стиль оформлення різних приміщень не дисонував один з одним. Але якщо бажання комбінувати та експериментувати у різних напрямках все ж таки є невідпорним, тоді у вас немає іншого шляху, крім звернутись за допомогою до професійних дизайнерів, які зроблять це вишукано і зі смаком.

Четвертий закон: візуалізація бажань

Всі дизайнерські задуми і рішення обов’язково мають бути візуалізовані. Для цього створюється макет (електронний або намальований на папері), на якому відображено покриття стін, матеріали для підлоги, моделі меблів, світильники, аксесуари та інші елементи оформлення.

Зазвичай, для розробки оригінального дизайну приміщення професійним бюро потрібно 20-30 днів. Але терміни розробки напряму залежать від масштабу проекту і бажань замовника.

 

Інтер'єр офісу

 Офіс – це споруда, комплекс споруд або приміщення (в залежності від розміру компанії або установи), в якому працюють службовці компанії або установи. У офісах створюють і обробляють різноманітні документи, приймають партнерів і клієнтів, ведуть перемовини, проводять наради, тощо.

Типи офісів

Найчастіше зустрічаються офіси трьох основних типів:

Кабінетний.
Увесь простір офісу розділено на кабінети, які призначено для роботи у них одного або невеликої групи співробітників. Такий офіс забезпечує деяку ізольованість працівників один від іншого.

Open space.
Являє собою достатньо великий зал, який розділено перегородками і меблями на окремі робочі місця. Перегородки та меблі створюють деякий персональний простір для співробітника офісу і одночасно не перешкоджає легкому доступу до нього іншим співробітникам і відвідувачам.

Змішаний.
Напевно, найбільш розповсюджений тип офісу. В такому офісі деяка частина простору виділена під кабінети для управлінського персоналу компанії, а на площі, що залишилась створються робочі місця за принципом open space.

У кожного з типів організації офісного простору є свої переваги і свої недоліки. Загалом, сучасний ергономічний офіс являє собою складно організований простір, який забезпечує комфортні умови для співробітників і відвідувачів. Вибір типу офісу залежить від виду діяльності компанії та її особливостей.

Дизайнери та інженери бюро «Досконалий Дизайн» завжди враховують специфіку діяльності компанії при розробці проекту зонування і дизайн-проекту офісів, враховуючи при цьому нормативно-правові вимоги у частині організації безпечного простору.

АБ «Досконалий Дизайн» гарантує творчий підхід, сучасні рішення, повну лояльність до замовника і розумні ціни!

 

Інтер'єр спа

 Розробка дизайн-проекту спа-салону та інших закладів сфери оздоровчих послуг має свою специфіку, оскільки частка інженерної складової у ньому дуже висока.

При розробці проекту спа-центру найважливіше значення має зонування, яке виконується на основі існуючої (або такої, що проектується) схеми підключення електропостачання, водопостачання, каналізації, вентиляції та кондиціювання. Фактично, проект оформлення підприємств сфери wellness складається з двох частин – інженерної і власне дизайнерської.

У проекті спа-комплексу обов’язково передбачається зона очікування, достатня кількість роздягалень, приміщення для відпочинку, сантехнічний блок, автоматизовані системи підтримки мікроклімату та системи безпеки персоналу і клієнтів. Також проект містить перелік оздоблювальних матеріалів, план розстановки обладнання і меблів, тощо.

Знання, багатий позитивний досвід дизайнерів та інженерів Архітектурного бюро «Досконалий Дизайн» допоможуть вам створити ергономічний та оригінально оформлений центр оздоровчих послуг, в який ваші клієнти ще не раз захочуть повернутись.

 

Ціни на розробку проекту дизайну інтер'єру

 

 Пакет
БАЗОВИЙ
Пакет
СТАН­ДАРТ­НИЙ
Пакет
ПРЕ­МІУМ
1. Складання завдання з перепланування і обробки приміщень на підставі побажань Замовника, твердження завдання Замовником
2. Складання завдання по обладнанню приміщень внутрішніми інженерними мережами на підставі вивчення можливостей і побажань Замовника, затвердження завдання Замовником
3. Обміри та обмірний план
4. План перепланування приміщень
5. План демонтажних і монтажних робіт
6. План розташування меблів і сантехнічного обладнання
7. Підбір меблів по каталогах і специфікація меблів    
8. План стель із зазначенням відміток висоти і перерізів в характерних місцях
9. План підлог з розкладкою матеріалів для оздоблення. Креслення плінтусів  
(без креслень плінтусів)
10. План розташування світильників і вимикачів із зазначенням груп світильників, які вони включають  
11. План розміщення розеток і висновків під електричне обладнання
12. Підбір світильників по каталогам. Специфікація світильників    
13. Підбір сантехнічного обладнання по каталогам, його розташування зі схемами підключення до інженерних мереж. Специфікація сантехнічного обладнання    
14. Пропозиції щодо оздоблювальних матеріалів для стель, стін, підлог.      
15. Підбір оздоблювальних матеріалів по каталогах і їх розкладка на стінах і підлогах  
16. План-схема теплої підлоги  
17. Розгортки стін окремих ділянок інтер’єру із зазначенням оздоблювальних матеріалів  
18. План внутрішніх дверей із зазначенням відкривання. Зразок дизайну дверей  
19. Схеми розміщення кухонного обладнання. Вибір обладнання по каталогам. Специфікація обладнання  
20. Відомість оздоблення приміщень із зазначенням матеріалів і розрахунком обсягів оздоблювальних робіт  
21. Колаж з рекомендаціями щодо вибору меблів і кольорової гами з поясненнями по кожному приміщенню      
22. 3D візуалізації трьох основних приміщень (за обраними матеріалами та наповненню інтер’єрів)  
  Термін виконання робіт (робочих днів)
  14 20 25
  Ціна:
   200 грн/м2  300 грн/м2 400 грн/м2

 

Примітка: При проектуванні об’єктів площею до 60 м2 застосовуєтьс підвищувальний коефіцієнт 1,15