Зведення будь-якої споруди починається з проектування. Саме архітектурно-будівельний проект визначає, наскільки довговічною і надійною буде споруда, наскільки вона буде зручною і відповідатиме бажанням замовника.

Проектування – це технічно складний і водночас захоплюючий творчий процес. Без хорошого проекту, у якому враховано всі параметри – від особливостей ділянки під будівництво до матеріалів для декору – зведення сучасного комфортабельного будинку, офісного або торгового центру, спортивної або будь-якої іншої споруди є неможливим.

 

Проектування будинків і котеджів

Індивідуальне проектування будинку дозволяє замовнику втілити практично будь-які його бажання. Звісно, якщо ці бажання вкладаються у закони фізики та діючі будівельні норми.

Будинок чи котедж?

Зазвичай, у розумінні людини, яка не є фахівцем з архітектури, котедж – це сімейний будинок, виконаний у такому архітектурному стилі, що суттєво відрізняють його від стилю, який традиційно склався в Україні ще у другій половині ХХ сторіччя. Насправді, слово «котедж» прийшло до нас з англійської архітектури і означає те ж саме, що і слово «будинок» – зручну, надійну житлову споруду на одну-дві сім’ї для постійного або сезонного проживання. Ваші бажання, майстерність наших архітекторів і будівельників, сучасні матеріали та технології з легкістю перетворять ваш будинок на котедж, шале, фахверк, традиційну садибу – на будь-що, що ви забажаєте.

Розробка проекту будинку (або котеджу) здійснюється за таким алгоритмом:

  • перший візит до бюро, спілкування та обмін думками з архітекторами та дизайнерами;
  • укладання договору, початок активної розробки проекту;
  • підготовка плану споруди у ескізах – розміри приміщень, зовнішній вигляд, фасад, вибір матеріалів, розміщення будівель на місцевості;
  • розробка поверхових планів, креслень, пояснювальної записки, а також Генерального плану, на основі якого розраховується вартість будівництва;
  • розробка будівельного проекту з розділами про комунікації, елементи конструкцій, перекриттів, покрівлі, ганку, інших частин будівлі.

Архітектори і дизайнери архітектурного бюро «Досконалий дизайн» (ДоскоДизайн) забезпечать розробку оригінального проекту і захистять вас від можливих помилок і упущень.

Високий професіоналізм, майже тридцятирічний успішний досвід роботи, а також адекватні ціни на послуги АБ ДоскоДизайн допоможуть перетворити ваші мрії на реальність!

 

Проектування офісів

 Споруди адміністративного призначення є центрами ділового життя Києва та інших міст. Такі споруди, окрім сучасного фасаду і відповідного внутрішнього дизайну, повинні мати зручне планування, продуману інфраструктуру, надійні системи життєзабезпечення і безпеки для працівників і відвідувачів, ретельно вивірену схему переміщення потоків людей всередині будівлі.

Під час створення проекту зведення нової офісної споруди або розробки проекту реконструкції під офісний комплекс старої будівлі архітектори бюро «Досконалий Дизайн» обов’язково враховують призначення споруди, навколишній ландшафт, потреби людей з обмеженими можливостями, передбачують легкий доступ до громадського транспорту и парковкам, розробляють зони відпочинку і багато іншого.
Ми пропонуємо нетривіальні проекти сучасних або стилізованих будівель, які будуть вигідно вирізнятись серед стандартних конструкцій ділового центру. Таким чином, ми не просто створюємо черговий архітектурно-будівельний проект, але й беремо участь у формуванні іміджу компанії та сприяємо виникненню позитивного враження у відвідувачів і потенційних інвесторів.

Замовляйте проектування бізнес центрів у професіоналів

У відповідності до чинної в Україні нормативно-правової бази, проектування адміністративно-побутових споруд має виконуватися з урахуванням низки вимог, стандартів і норм. Задля уникнення можливих проблем с пожежною службою, службою охорони праці та іншими контролюючими органами на стадії будівництва, здачі або експлуатації об’єкту наші архітектори та інженери ретельно стежать за дотриманням усіх проектних і будівельних норм.

АБ «Досконалий Дизайн» гарантує творчий підхід, сучасні рішення, повну лояльність до замовника і розумні ціни!

 

 Ціни на послуги Архітектурного бюро «Досконалий Дизайн»

Зразок проекту >>>

 

  Пакет
БАЗОВИЙ
Пакет
СТАН­ДАРТ
Пакет
ПРЕ­МІ­УМ
 Ескізний проект  
 60 грн/м280 грн/м280 грн/м2
Схема генерального плану (ГП)
Архітектурні рішення (АР)
Техніко-економічні показники
3D візуалізація
  Робоча документація
  120 грн/м2 160 грн/м2 200 грн/м2
Схема генерального плану (ГП)
Архітектурні рішення (АР)
Конструкції будівельні (КБ)
Опалення, вентиляція (ОВ)  —
Водопровід і каналізація (ВК)  —
Електротехнічні рішення (ЕТР)  —
Кондиціювання  —
Тепла підлога  —
Зовнішні мережі каналізаці  —
Зовнішні мережі водопроводу  —
Резервний електрогенератор (за бажанням замовника)  —
Кошторис для будівництва по АР, КБ  —
  Документація надається: 
- у друкованому вигляді (екз.) 1 2 2
- в електронному вигляді у форматі PDF
  Всього:
   180 грн/м2  240 грн/м2 280 грн/м2

 

 

Таблиця коефіцієнтів для розрахунку вартості розробки проекту
Площа Коефіцієнт
меньше 150 м2 1,15
більше 300 м2 0,95
більше 400 м2 0,90
більше 800 м2 0,85

 

* * *

Вартість розробки проектної документації для реконструкції існуючих будівель визначається індивідуально.

* * *