Чому варто вибирати будівництво будинків під ключ

Сучасне будівництво – це симбіоз високих технологій і стильних рішень. Сьогодні цей процес проходить в рекордно швидкий термін, при цьому без втрат в якості. Будівництво приватних будинків також володіє широким спектром можливостей, особливо, якщо його організацією займається команда професіоналів.

Переваги пакетних рішень

Серед плюсів такого варіанту виділяють:

  • Професіоналізм. І кожна з них, будь то заміський будинок, котедж або затишна дача має ряд своїх особливостей, дізнатися про які можна тільки з регулярної практики.
  • Економія часу. Фахівці чітко організовують роботу, тому замовнику не доводиться вникати в нюанси і вирішувати поточні проблеми.
  • Зменшення ризиків. Будівництво будинків і котеджів професіоналами дозволить уникнути зайвих затримок, зменшить кількість доробок і виправлень.
  • Виконання від А до Я. Компанії по будівництву будинків в Києві беруть на себе всі роботи, починаючи від проектування і постачання матеріалів до оформлення документації на фінальному етапі, щоб здати замовнику повністю готове для проживання приміщення.
  • Відповідність термінів і кошторисі. Перед початком робіт фахівці проводять фінансову оцінку проекту, вказують його терміни, виходячи з вимог замовника і практики, потім ретельно контролюють їх виконання.

З чого складається будівництво під ключ

Будівництво заміських будинків або будь-яких інших будівель складається з декількох стандартних етапів:

  • Складання кошторису. Зазвичай на її складання йде 2-5 днів в залежності від типу об’єкта. Цей документ стає доповненням договору, на його основі ведеться контроль витрат в процесі.
  • Підготовка ділянки. Сюди входить прибирання території, розбір старих будівель, вирівнювання поверхонь, забезпечення під’їзду до будівельного майданчика і т.д.
  • Підключення тимчасових комунікацій. Будівництво дачних будинків та інших будівель вимагає підведення електрики, води для роботи будівельної техніки, приладів.
  • Зведення короба. Фінальний етап проекту, коли послідовно робиться фундамент, будуються стіни, потім кладуть перекриття і, нарешті, дах.

При будівництві під ключ команда професіоналів складається з фахівців по всім необхідним напрямкам, робота яких гармонійно переплітається для якісного і швидкого виконання замовлення.